AVIGILON kamery

Kamery IP HD są oferowane w różnych typach: kopułowym, panoramicznym i kompaktowym, a możliwości ich zastosowań są niemal nieograniczone. Niezależnie od tego, czy jest to niewielka witryna sklepu, czy bardzo złożony system, użytkownik otrzymuje najlepsze rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo.

 

 

Technologia LightCatcher

Lepsze kolory nawet przy słabym oświetleniu

 

Nowe kamery Avigilon 1,3MPx z zaawansowaną technologią LightCatcher zapewniają doskonałą jakość obrazu, w kolorze, w słabym oświetleniu, poprzez gromadzenie znacznie więcej szczegółów w ustawieniach z obniżonych warunków oświetleniowych. Zastosowanie technologii LightCatcher to idealne rozwiązanie dla restauracji, hoteli, pomieszczeń biurowych i innych środowisk gdzie światło otoczenia jest bardzo słabe.

SEQURA lightcatcher AVIGILON

 

 

AVIGILON kamera HD

Kamera HD H.264

NSzeroki zakres dynamiczny i rozbudowane funkcje HDSM

 

Kamery HD H.264 (dostępne w rozdzielczości od 1 do 5 MP) działają na nowej platformie H3 firmy Avigilon, która zapewnia obsługę większych rozdzielczości, poprawione działanie przy słabym oświetleniu, obsługę szerokiego zakresu dynamicznego i rozbudowane funkcje HDSM™. Te kamery mają zintegrowany obiektyw zapewniający zdalne sterowanie ostrością i powiększeniem. Są zgodne z ONVIF co umożliwia bezproblemową integrację z oprogramowaniem Avigilon Control Center i innymi wiodącymi programami VMS. Kamera HD H.264 jest niezwykle uniwersalna i może pracować w niemal wszystkich lokalizacjach, takich jak banki, szkoły, sklepy, budynki i tereny użyteczności publicznej, hotele, bary i restauracje.

strzałkaSprawdź dostępne wersje

 

 

Kamera H.264 w obudowie bullet

Wandaloodporna, dyskretna obserwacja nocna

 

Kamery HD w obudowie bullet (dostępne w rozdzielczościach od 1 do 5 MP) są idealnym rozwiązaniem do obserwowania obiektów i aktywności w zupełnych ciemnościach. Dzięki unikalnej technologii adaptacyjnego podświetlenia IR kamery zapewniają szeroko- i wąskokątną iluminację, gwarantując stały poziom doświetlenia w zupełnej ciemności w celu zmaksymalizowania jakości obrazu niezależnie od warunków. Kamera HD w obudowie bullet zapewnia też możliwości WDR (szerokiego zakresu dynamicznego) oraz jest wandaloodporna, by zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo. Kamera bullet jest idealnym rozwiązaniem do monitorowania różnorodnych środowisk wymagających dyskretnej obserwacji nocnej, takich jak parkingi, kampusy i tereny przemysłowe.

strzałkaSprawdź dostępne wersje

AVIGILON kamera H264

 

 

AVIGILON kamera HD z kompresją

Kamera HD z kompresją JPEG2000

Monitoring dużych obszarów i operacji logistycznych

 

Rozdzielczość profesjonalnych kamer HD JPEG2000 rozpoczyna się od 8 MP i osiąga wiodącą w branży wartość 29 MP. W celu uzyskania najlepszej jakości obrazu i możliwości zdalnego ustawiania ostrości są używane obiektywy z mocowaniem E/EF. Te kamery są używane głównie do szczegółowego monitoringu dużych obszarów i mają zastosowanie w monitoringu operacji logistycznych, transportu towarów oraz monitoringu stadionów, portów, transportu, infrastruktury o znaczeniu krytycznym oraz terenów i budynków użyteczności publicznej.

strzałkaSprawdź dostępne wersje

 

 

Kamera kopułowa HD H.264

Obsługa większych rozdzielczości przy słabym oświetleniu

 

Kamery kopułowe HD H.264 (dostępne w rozdzielczości od 1 do 5 MP) działają na nowej platformie H3 firmy Avigilon, która zapewnia obsługę większych rozdzielczości, poprawione działanie przy słabym oświetleniu, obsługę szerokiego zakresu dynamicznego i rozbudowane funkcje HDSM™. Te kamery dobrze nadają się do monitorowania działań dziennych i nocnych i są dostępne w czterech konfiguracjach: do montażu wewnątrz pomieszczeń, na suficie, na zewnątrz i na zewnątrz na uchwycie rurowym. Mają one zintegrowany obiektyw z funkcją autofokusu i zdalnego sterowania zoomem. Są zgodne z ONVIF w celu bezproblemowej integracji z oprogramowaniem Avigilon Control Center i innymi wiodącymi programami VMS.

strzałkaSprawdź dostępne wersje

AVIGILON kamera kopułkowa

 

 

AVIGILON kamera mikro

Kamera kopułowa mikro HD

Inteligentne zarządzanie pamięcią masową i przepustowością łącza

 

Mikrokamera kopułowa HD firmy Avigilon (dostępna w rozdzielczościach 1 MP i 2 MP) jest najmniejszą w branży kopułkową kamerą HD, która umożliwia ekonomiczne przejście na monitoring wideo HD i wykorzystanie zalet oprogramowania Avigilon Control Center. Ta kamera korzysta z platformy H3 firmy Avigilon z rozbudowanymi funkcjami HDSM umożliwiającymi inteligentne zarządzanie pamięcią masową i przepustowością łącza. Dzięki 88-stopniowemu kątowi widzenia w poziomie, mikrokamera kopułkowa HD może monitorować całe pomieszczenie z jednego rogu, zapewniając niezrównaną szczegółowość obzazu, z której słyną produkty Avigilon. Zapewnijąc klasę szczelności IP66 oraz rejestrację 30 obrazów na sekundę w pełnej rozdzielczości, mikrokamera kopułowa HD jest rozwiązaniem bardzo uniwersalnym przeznaczonym do monitorowania różnych środowisk, w tym sklepów, terenów komercyjnych, a także wewnętrznych i zewnętrznych wejść i korytarzy.

strzałkaSprawdź dostępne wersje

 

 

Kamera HD PTZ

Zoom optyczny i cyfrowy

 

Kamera HD PTZ (dostępna w rozdzielczościach 1 i 2 MP) zapewnia niezrównaną jakość obrazu dzięki precyzyjnemu pozycjonowaniu i szybkiemu śledzeniu obiektów. Obsługiwana przez platformę H3 kamera HD PTZ wykorzystuje rozbudowaną technologię High-Definition Stream Management™, która pozwala ograniczyć zużycie pasma i miejsca na dysku oraz uzyskać niezrównaną jakość obrazu w warunkach słabego oświetlenia. Kamera jest wyposażona w 20-krotny zoom optyczny i 12-krotny zoom cyfrowy i umożliwia ciągły obrót dookoła własnej osi z prędkością do 450° na sekundę. Ten typ kamery może być stosowany zarówno w środowisku wewnętrznym jak i zewnętrznym, w szczególności na obszarach rozległych min. w galeriach handlowych, lotniskach, zakładach petrochemicznych, kasynach i w monitoringu miejskim.

strzałkaSprawdź dostępne wersje

AVIGILON kamera PTZ

 

 

AVIGILON kamera panoramiczna

Kamera kopułowa z kompresją JPEG2000

Panoramiczna obserwacja obszaru

 

Panoramiczne kamery kopułowe HD z kompresją JPEG2000 są wyposażone w cztery przetworniki obrazu o rozdzielczości 2 MP, co zapewnia łączną rozdzielczość 8 MP. Jedna instalacja zapewnia monitoring 180° lub 360° w wysokiej rozdzielczości z użyciem obiektywów o ustalonej ostrości. Ta kamera jest idealnym rozwiązaniem do monitoringu wewnętrznego i zewnętrznego w branżach takich jak edukacja, bankowość, handel detaliczny, mieszkalnictwo i we wszystkich lokalizacjach o ograniczonej liczbie punktów montażu.

strzałkaSprawdź dostępne wersje

 

 

Rozpoznawanie tablic rejestracyjnych (LPR)

Elastyczne wyszukiwanie tablic po incydencie

 

Avigilon Control Center HD LPR zapewnia jedno- i wielotorowe funkcje LPR z dokładnością HD z jednej kamery. Funkcja HD LPR w pełni zintegrowana z oprogramowaniem Avigilon Control Center i połączona z zestawami HD LPR Capture Kit firmy Avigilon rejestruje tablice rejestracyjne z dużą dokładnością we wszystkich warunkach przez całą dobę.
Funkcja LPR umożliwia importowanie i monitorowanie list obserwacyjnych, tworzenie natychmiastowych alertów e-mailowych i alarmów ekranowych, a także elastyczne wyszukiwanie tablic po incydencie. System obsługuje alfabet romański i arabski i zapewnia rozpoznawanie tablic z całego świata.

AVIGILON kamera LPR