AVIGILON oprogramowanie

Będąc bezpiecznie rozproszoną platformą sieciową o najwyższej klasie niezawodności, Avigilon Control Center (ACC) skutecznie rejestruje, zarządza i zapisuje wysokiej jakości materiały monitoringu wideo HD o rozdzielczości wielu megapikseli, jednocześnie wydajnie zarządzając pasmem i pamięcią masową. Oprogramowanie Avigilon Control Center może zostać wstępnie zainstalowane i skonfigurowane na serwerze wideo (NVR) Avigilon lub na innym komputerze. Avigilon Control Center rejestruje i zarządza dźwiękiem i obrazem z szerokiej gamy (największej w branży) kamer IP firmy Avigilon (o rozdzielczościach od 1 do 29 megapikseli). Program ACC łatwo współpracuje z konwencjonalnymi kamerami analogowymi i PTZ, a także dźwiękiem i obrazem dostarczanym przez wiele kamer IP i koderów wideo innych producentów. Umożliwia to zbudowanie systemu hybrydowego, co ułatwia ekonomiczną migrację z rozwiązania analogowego do cyfrowego. Oprogramowanie ACC ma szerokie możliwości i jednocześnie jest intuicyjne. Jego prosty interfejs umożliwia personelowi ocenę wydarzeń i reagowanie na nie bez intensywnego szkolenia.

 

 

Technologia HDSM

Najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie obrazowania

 

Oprogramowanie Avigilon Control Center używa zastrzeżonej technologii HDSM™, która wydajnie kompresuje i zachowuje jakość obrazu, inteligentnie zarządzając przesyłaniem obrazu HD w systemie Avigilon — do stacji roboczych operatorów wysyłane są jedynie żądane fragmenty przechwyconych obrazów. Ta technologia dostarcza najwyższą jakość obrazu,jednocześnie zapewniając oszczędności w wykorzystaniu przepustowości sieci, umożliwiając operatorom korzystanie ze słabszych stacji roboczych, co pozwala zredukować koszty. Technologia HDSM™ wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie obrazowania, sprzętu, kompresji danych i technologii informatycznych, by zmaksymalizować wydajność systemu Avigilon.

SEQURA hdsm AVIGILON

 

 

SEQURA funkcje AVIGILON

Funkcje oprogramowania ACC

Najprostrzy w obsłudze interfejs

 

Wyświetlanie obrazu o wielu megapikselach i wysokim zakresie dynamicznym
Ochrona danych i zarządzanie pamięcią masową
Zintegrowane odwzorowywanie graficzne układu systemu
Nagrywanie HD i oś czasu odtwarzania
Zarządzanie pasmem i zdalne wyświetlanie
Tworzenie zakładek i eksportowanie materiału z monitoringu HD
Wyszukiwanie wideo

PDF_LogoSEQURA – AVIGILON funkcje oprogramowania

 

 

Wersje oprogramowania ACC

Core, Standard, Enterprise

 

Aby utworzyć system najlepiej dopasowany do potrzeb monitoringu, oprogramowanie Avigilon Control Center jest oferowane w trzech wersjach: Core, Standard i Enterprise. Wersja Enterprise zawiera zaawansowane funkcje dla złożonych rozwiązań, a wersja Standard jest używana w bardziej jednorodnych rozwiązaniach lub w celu przejścia na monitoring HD w sposób najbardziej opłacalny. ACC Core to najprostsza wersja naszego nagrodzonego oprogramowania zapewniająca małym firmom zaawansowane możliwości monitoringu HD, łatwość obsługi i niezrównaną jakość obrazu. Niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa można dobrać odpowiednie rozwiązanie.
strzałkaSprawdź dostępne wersje

SEQURA wersje AVIGILON

 

 

SEQURA cechy AVIGILON

Cechy oprogramowania ACC

Pełna integracja z innymi systemami

 

Monitorowanie alarmów
Mechanizm transakcji POS
menedżer rejestrowania
Łatwa instalacja kamery i serwera
Szczegółowe zarządzanie, monitorowanie i raportowanie stanu i bezpieczeństwa systemu
Skalowalna integracja z dotychczasowymi systemami

PDF_LogoSEQURA – AVIGILON cechy oprogramowania

 

 

ACC Mobile

Zdalny podgląd z dowolnego urządzenia

 

Aplikacja ACC Mobile umożliwia pracownikom ochrony nawiązywanie połączenia z oprogramowaniem Avigilon Control Center przez dowolną sieć bezprzewodową IP przy użyciu urządzeń przenośnych Apple i Android. Możliwość oglądania wideo HD z monitoringu zarówno na żywo, jak i odtwarzanego, w dowolnej lokalizacji przez połączenie bezprzewodowe pozwala skrócić czas reakcji nawet podczas pracy na zewnątrz.
Dzięki wykorzystaniu technologii High-Definition Stream Management™ (HDSM™) Avigilon oprogramowanie ACC Mobile wydajnie obsługuje obrazy o rozdzielczości wielu megapikseli (do 29 MP) przez połączenia o niskiej przepustowości. Za pomocą bramki Avigilon Control Center Gateway aplikacja AC Mobile może łatwo łączyć się z dowolną liczbą serwerów i kamer, rozszerzając dostęp do danych z monitoringu wideo w celu zwiększenia obserwowanego obszaru i możliwości monitorowania zdalnego.

SEQURA mobile AVIGILON