AVIGILON

Avigilon to całościowe rozwiązanie monitoringu wizyjnego, które daje jakość obrazu, jakiej nie dorównuje żadne inne rozwiązanie.

 

Oprogramowanie do zarządzania wideo HD oraz kamery o rozdzielczości wielu megapiskeli zapewniają najwyższą jakość obrazu i maksymalny poziom ochrony. Produkty firmy Avigilon mogą współpracować ze sobą w jednorodnym rozwiązaniu lub współdziałać z istniejącymi systemami w celu rozbudowania ich aktualnych możliwości.

 

Firma Avigilon oferuje różnorodne konfiguracje umożliwiające zbudowanie własnego skutecznego, skalowalnego i ekonomicznego rozwiązania do monitoringu. Dzięki temu, że wszystkie elementy są projektowane i wytwarzane w Kanadzie, masz pewność, że są to produkty najwyższej jakości i najbardziej niezawodne w branży. Urządzenia Avigilon pomagają chronić i monitorować różnorodne obiekty, takie jak stadiony, galerie handlowe, kasyna, infrastrukturę o znaczeniu krytycznym, stacje transportowe i inne, zapewniając najwyższą jakość obrazu i najlepszy materiał dowodowy.

 

 

Oprogramowanie do zarządzania wideo

Inteligentny, intuicyjny i łatwy w obsłudze system zarządzający

 

Oprogramowanie Avigilon Control Center (ACC) z technologią High-Definition Stream Management (HDSM) zapewnia pełny ogląd sytuacji i bezkompromisową szczegółowość obrazu, prowadząc do krótszych czasów reakcji, szybszych działań śledczych i skutecznych zabezpieczeń.
Zobacz więcej

SEQURA monitor AVIGILON

 

SEQURA kamera AVIGILON

Kamery

Najwyższa rozdzielczość w branży

 

Kamery IP HD są oferowane w różnych typach: kopułowym, panoramicznym i kompaktowym, a możliwości ich zastosowań są niemal nieograniczone. Niezależnie od tego, czy jest to niewielka witryna sklepu, czy bardzo złożony system, użytkownik otrzymuje najlepsze rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo.
Zobacz więcej

 

Serwery rejestrujące wideo

Zainstalowane i skonfigurowane oprogramowanie ACC

 

Serwery i stacje robocze HD zapewniają najwyższą wydajność rejestrowania i odtwarzania wideo HD. Zostały zoptymalizowane do działań z oprogramowaniem Avigilon Control Center z technologią HDSM, zapewniając autonomiczne rozwiązanie do wyświetlania obrazów na żywo i odtwarzanych.
Zobacz więcej

SEQURA serwer AVIGILON

 

SEQURA koder AVIGILON

Kodery wideo

Łatwe przejście transmisji z analogowej na cyfrową

 

Umożliwiamy ekonomiczne wykorzystanie dotychczasowych systemów monitoringu. Kodery do analogowego wideo umożliwiają integrację dotychczasowych kamer NTSC i PAL z systemem monitoringu HD firmy Avigilon.
Zobacz więcej

 

Akcesoria

Dopełnienie każdego systemu

 

Niezależnie od tego, czy chcesz rozbudować dotychczasowy system, czy też zoptymalizować rozwiązanie monitoringu wizyjnego HD firmy Avigilon, oferujemy różnorodne akcesoria i usługi uzupełniające systemu.
Zobacz więcej

SEQURA akcesoria AVIGILON