BOSCH

Bosch Security Systems to nowatorska firma o światowym zasięgu, oferująca wysokiej jakości kompleksowe rozwiązania w zakresie zabezpieczeń i komunikacji. To jeden z największych na świecie dostawców systemów zabezpieczeń, nagłośnieniowych i kongresowych.

 

Firma BOSCH oferuje produkty i rozwiązania, jak również wsparcie techniczne, każdorazowo uwzględniając indywidualne wymagania projektowe i wykonawcze. Wyróżnia ją bogate doświadczenie i sukcesy na rynku systemów zabezpieczeń, poparte certyfikatami jakości oraz licznymi nagrodami branżowymi za innowacyjność, jakość oraz nowoczesne wzornictwo.

 

bosch_front

Telewizja dozorowa

Najnowszerozwiązania oparte na sieciach IP

 

Inteligentna zaawansowana analiza obrazu (IVA) umożliwia wczesne wykrywanie podejrzanych zachowań i zagrożeń. Kamery śledzące ruch pomagają weryfikować alarmy i w razie potrzeby mogą ostrzegać operatora systemu,natomiast funkcja wyszukiwania materiału na potrzeby dowodowe, umożliwia szybkie dotarcie do odpowiedniego materiału wideo.
Zobacz więcej

SEQURA cctv BOSCH

 

SEQURA sswin BOSCH

Systemy sygnalizacji włamania i napadu

Ochrona prywatnych mieszkań oraz dużych biurowców

 

System sygnalizacji włamania i napadu pomaga zwiększyć bezpieczeństwo dzięki kontroli przejść przed nieupoważnionym przekroczeniem. Sytuacje zagrożenia wykrywane są przez detektory i przekazywane operatorowi systemu, który może wykorzystać obraz z systemu współpracującego z kamerami CCTV. Umożliwi to weryfikację alarmu oraz podjęcie odpowiednich działań, jak również przeszukiwanie materiału dla potrzeb dowodowych.
Zobacz więcej

 

Kongresy i konferencje

Usprawnienia w prowadzeniu spotkań i konferencji

 

System z możliwością tłumaczenia symultanicznego jednocześnie na 32 języki o wysokiej jakości dźwięku. Niezwykła elastyczność i szybkie uruchomienie dzięki możliwości wyboru między konfiguracją przewodową lub bezprzewodową.
Zobacz więcej

SEQURA konferencje BOSCH

 

SEQURA nagłośnienie BOSCH

Systemy nagłośnieniowe i DSO

Nagłośnienie, emisja wiadomości i bezpieczna ewakuacja

 

Gama systemów nagłośnieniowo – ostrzegawczych o doskonałej jakości dźwięku to większa uniwersalność, niezawodność i łatwa obsługa. Służą do nadawania zarówno zwykłych komunikatów głosowych, jak również komunikatów ewakuacyjnych. Teraz każdy może sięgnąć po najwyższą jakość.
Zobacz więcej

 

Systemy sygnalizacji pożaru – EN54

Ochrona życia i mienia przed zagrożeniem pożarowym

 

W celu ochrony życia i mienia niezbędne jest szybkie wykrywanie pożarów, ich lokalizacja, ocena i opanowanie. Wykorzystanie inteligentnych algorytmów zapewnia wczesne i niezawodne wykrywanie zagrożenia, a jednocześnie duży stopień odporności na fałszywe alarmy. Dużą liczbę czujek można połączyć w pętle o maksymalnej średnicy 3000m oraz sieci obejmujące działaniem wiele budynków i konstrukcji.
Zobacz więcej

SEQURA pożar BOSCH

 

SEQURA kontrola dostepu BOSCH

Systemy kontroli dostępu

Zarządzanie dostępem dla wielu osób w ramach danego obiektu

 

Sieciowy system kontroli dostępu doskonale zapobiega wtargnięciu nieupoważnionych osób na obszary zastrzeżone. Obsługuje szeroki zakres czytników i rozwiązań biometrycznych, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeńtwa. Zapewnia integrację z wizyjnymi systemami dozorowymi, dzięki czemu umożliwia utrwalenie i zarejestrowanie zdarzeń dostępu.
Zobacz więcej