D+H

Produkty D+H znane są w Polsce już od ponad 15 lat, a w 2000r. utworzone zostało oficjalne przedstawicielstwo na Polskę.

 

Firma jest bliżej klienta i może zagwarantować kompleksową obsługę serwisową na wszystkich jej etapach, począwszy od projektowania systemów i sprzedaży urządzeń, poprzez instalację, konserwację systemów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, profesjonalne doradztwo techniczne oraz szereg szkoleń dla projektantów i instalatorów.

 

D+H_front

Systemy oddymiania

Kontrola rozprzestrzeniania dymu i ciepła

 

Dzięki wykorzystaniu zjawiska konwekcji dym odprowadzany jest na zewnątrz budynku. Elementy oddymiającei napowietrzające wytwarzają efekt kominowy i pozwalają na ograniczenie dymu do stałej unoszącej się ponad obszarami przebywania ludzi. Pozwala to zachować przepustowość dróg ewakuacji.
jpgSEQURA – System oddymiania SHEV

Zobacz więcej

SEQURA oddymianie D+H

 

SEQURA lift smoke control D+H

LSC – Lift Smoke Control

Bezpieczeństwo i energooszczędność

 

Kompletny i zaawansowany technologicznie sposób na zminimalizowanie zagrożenia pożarowego w szybie dźwigowym. Zastosowanie zasysającej czujki dymu pozwala na szybką detekcję, wyeliminowanie fałszywych alarmów bez konieczności umieszczania instalacji w szybie.
jpgSEQURA – LSC oddymianie klatki schodowej

 

Okienny system oddymiania

Odpowiednio dobrany napęd elektryczny

 

Do każdego systemu projektowane są specjalne konsole do montażu napędów, co pozwala na kompleksową i szybką obsługę producentów stolarki aluminiowej. Odpowiedni dobór rozmiarów i typów okien oddymiających uzależniony jest od parametrów i charakterystyki danego budynku i obliczany jest indywidualnie.
Zobacz więcej

SEQURA okna D+H

 

SEQURA wentylacja D+H

Systemy wentylacji i przewietrzania

To ty kształtujesz klimat

 

Naturalna wentylacja natychmiast wpływa na klimat panujący w pracy i w domu. Wilgotność wewnątrz budynku jest odpowiednio regulowana. W warunkach wilgotnego środowiska kondensacja i pleśń nie stanowią już problemu.
Zobacz więcej

 

System sygnalizacji pożarowej

Kolorystyczne dopasowanie do każdego wnętrza

 

Atutem systemu jest możliwość zaprojektowania elementów detekcyjnych (czujek optycznych, multisensorowych oraz ciepła) w różnych kolorach dopasowanych do aranżacji pomieszczenia, w którym mają być one instalowane. Nawet sama centrala może być dostarczona w wybranym kolorze, co całkowicie wyróżnia system na tle innych paneli SAP.
Zobacz więcej

SEQURA pożar D+H