ROGER

Przedmiotem działalności firmy jest projektowanie oraz produkcja urządzeń elektronicznych z branży zabezpieczeń, a w szczególności elektronicznej kontroli dostępu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferowane produkty prezentują wysoki poziom funkcjonalności oraz stylistyki przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu niezawodności.

Do produkcji urządzeń stosowane są wyłącznie komponenty pochodzące od renomowanych dostawców a w firmie prowadzone jest stałe kształcenie pracowników oraz udoskonalanie procesu produkcji.

 

Kontrola dostępu

Setki wdrożonych z sukcesem instalacji

 

Profesjonalne rozwiązania o różnym stopniu skomplikowania i funkcjonalności. Charakteryzuje się wysoką niezawodnością i funkcjonalnością, doskonałą relacją jakości do kosztu oraz atrakcyjnym wzornictwem. Kontrola dostępu wzbogacona jest o dodatkowe rozwiązania takie jak zestawy do programowania i wprowadzania kart, moduły rozszerzeń czy też akcesoria.
Zobacz więcej

ROGER kontrola dostępu

 

ROGER rejestracja czasu pracy

Rejestracja czasu pracy

Autonomiczny system rejestrujący czas pracy

 

Kompleksowe rozwiązanie ułatwia zarządzanie czasem pracy, precyzyjne jego rozliczanie oraz wpływa na redukcję kosztów, przyczyniając się do wzrostu efektywności przedsiębiorstwa. Rejestracja czasu pracy realizowana jest za pośrednictwem oprogramowania RCP Master 2 oraz terminali RCP.
Zobacz więcej