SAMSUNG

Firma specjalizuje się w różnego rodzaju zaawansowanych technologicznie produktach.

 

Jakość i niezawodność stanowią kluczowe kryteria dla każdego użytkownika systemów bezpieczeństwa, pragnącego zminimalizować ryzyko awarii. Największym problemem jest niemożność zastosowania posiadanych produktów wtedy, gdy są najbardziej potrzebne. Samsung przeciwdziałania tym obawom i niedogodnościom minimalizując awaryjności produktów poprzez przeprowadzanie rygorystycznych kontroli jakości.

 

SAMSUNG_front

Kontrola dostępu

Ochrona ludzi i majątku

 

Efektywna kontrola dostępu do obiektu i jego stref specjalnych stanowi podstawowy element skutecznej polityki bezpieczeństwa każdej firmy. Oferowany system kontroli dostępu spełnia wymagania każdego typu obiektów: od prostych systemów z kontrolą pojedynczych przejść, aż po rozbudowane systemy kontroli biometrycznej zintegrowane z CCTV.
Zobacz więcej

SEQURA kontrola dostępu Samsung

 

SEQURA kamera Samsung

Kamery

Uznane rozwiązanie branży abezpieczeń

 

Szeroka gama kamer, dopasowanych do różnorodnych potrzeb. Od kamer analogowych aż po zaawansowane kamery IP pozwalające na przesyłanie obrazów i nagrań przez sieci komputerowe. Wybrane kamery wyposażone są w mikrofony, możliwość zdalnego sterowania, mechanizmy eliminujące szum obrazu.
Zobacz więcej