SENSOR ACCESS integracja

GuardPoint Pro oferuje integrację z wieloma kluczowymi markami z zakresu systemów alarmowych, CCTV, Video czy technologii biometrycznej. Integracja polega na wykorzystaniu jednego panela administracyjnego co pozwala na kontrolę kolejnych działań z poziomu GuardPoint Pro.

 
GuardPoint INT Pro_baner

 

Integracja z panelem alarmowym IP Galaxy

GPP-GAL

 

GuardPoint Pro w połączeniu z modułem Galaxy pozwala na jednoczesny nadzór nad zdarzeniami kontroli dostępu i niepożądanymi alarmami. System przechwytuje wszystkie niepokojące zdarzenia alarmowe panelu Galaxy i podnosi alarm kierując jednocześnie kamery na newralgiczne punkty.

SEQURA_oprogramowanie

 

SEQURA_cctv_Sensor

Integracja z telewizją przemysłową CCTV

GPP-CCTV

 

System umożliwia integrację z licznymi znanymi systemami telewizji przemysłowej. Integracja gwarantuje natychmiastowy obraz z kamer w wyniku zdarzeń alarmowych. Umożliwia to szybką identyfikację i eliminację krytycznych zdarzeń.

 

Integracja Video+

GPP-V-PLUS

 

Platforma umożliwiająca łatwe przeglądanie rejestrowanych zdarzeń. Moduł Video+ działa na osobnym ekranie co czyni go łatwym w użytkowaniu i idealnym do pomieszczeń ochrony. Dostępne są dwa podglądy: jeden dla zdarzeń alarmowych i drugi dla kontroli dostępu.

SEQURA_video_Sensor

 

SEQURA_biometryki_Sensor

Integracja czytników biometrycznych

GPP-BIO

 

Gama czytników wykorzystujących w pełni zintegrowane rozwiązania biometryczne. Użytkownicy mogą zaciągać wzory odcisków palców oraz nimi zarządzać z poziomu GuardPoint Pro zamiast korzystać z odrębnych systemów. Idealne rozwiązanie do newralgicznych punktów.