SENSOR ACCESS

Sensor Access to jeden z wiodących brytyjskich dostawców zintegrowanych systemów kontroli dostępu, oferujący rozwiązania zarówno dla małych firm jak i dużych, rozbudowanych technologicznie instytucji.

 

Firma oferuje pełną gamę rozwiązań kontroli dostępu bazujących na średniej i wysokiej klasy bezpieczeństwa czytnikach, kontrolerach PoE oraz poszczególnych modułach oprogramowania, które umożliwiają pełną integrację z systemami bezpieczeństwa. Z odpowiednim zapleczem sprzętowym i programowym uzyskujemy kompletną ofertę dopasowaną do każdego profilu Klienta.

 


SEQURA_header_Sensor

 

Oprogramowanie GuardPoint Pro

Wyszukane rozwiązanie kontroli dostępu

 

Potężne ale też przyjazne i proste w obsłudze połączenie kontroli dostępu i oprogramowania do monitorowania alarmów. Bogata gama zaawansowanych funkcji systemu tworzy gwarancję dla wysokich standardów zabezpieczeń. To rozwiązanie idealne do różnych wielkościowo instalacji.
Zobacz więcej

SEQURA_oprogramowanie

 

SEQURA_integracja_Sensor

Integracja GuardPoint Pro

Różne systemy zarządzane z jednego miejsca

 

GuardPoint Pro oferuje integrację z wieloma kluczowymi markami z zakresu systemów alarmowych, CCTV, Video czy technologii biometrycznej. Integracja polega na wykorzystaniu jednego panela administracyjnego co pozwala na kontrolę kolejnych działań z poziomu GuardPoint Pro.
Zobacz więcej

 

Kontrolery drzwiowe

Szeroka gama inteligentnych urządzeń

 

Oferta uzupełniona o szeroką gamę inteligentnych sterowników, urządzeń zapewniających elastyczność w projektach. Poszczególne kontrolery mogą zarządzać 1, 2 lub 4 drzwiami i obsługiwać od 5,000 do 250,000 użytkowników kart.
Zobacz więcej

SEQURA_kontrolery_Sensor

 

SEQURA_czytniki_Sensor

Czytniki

Technologia odczytu

 

Nowa technologia czytników Sensor Prox SF gwarantuje wszechstronne i stylowe rozwiązanie dopasowane do różnych aplikacji. Wszystkie czytniki są zabezpieczone epoksydowo i posiadają IP65 co umożliwia ich wykorzystanie wewnętrzne jak i zewnętrzne.
Zobacz więcej

 

Projekty

Pełna galeria zrealizowanych projektów

 

System GuardPoint Pro pomaga chronić różnorodne obiekty, takie jak szpitale, stadiony, uczelnie, teatry, budynki biurowe, infrastrukturę o znaczeniu krytycznym i inne, zapewniając najwyższą jakość kontroli dostępu.
Zobacz więcej

SEQURA_logo_ball_Sensor