SIEMENS

Kompleksowe rozwiązania z dziedziny ochrony bezpieczeństwa życia i mienia oraz automatyki budynkowej, zapewniające wykonanie systemu pod klucz, jego serwis i konserwację, a to wszystko u jednego dostawcy. Dzięki unikalnemu połączeniu tych obszarów biznesowych Siemens od lat zajmuje wiodącą pozycję na świecie.

Marka Siemens cieszy się uznaniem na całym świecie dzięki wysokiej jakości, nowoczesnym rozwiązaniom technicznym, innowacjom oraz solidności obecnych w światowej klasy produktach systemów bezpieczeństwa.

 

System Sygnalizacji Pożarowej

Od małych do dużych i od prostych do złożonych

 

Bezkonkurencyjna dokładność oraz łatwość użytkowania dla personelu, monterów i strażaków. Przy pierwszych oznakach niebezpieczeństwa niezawodne systemy wykrywania pożarów uruchamiają skoordynowany alarm co prowadzi do komunikatów głosowych alarmujących ludzi umożliwiając ucieczkę, a finalnie prowadzące do załączenia systemówgaszenia.
Zobacz więcej

SEQURA pożar Siemens

 

 

SEQURA alarm Siemens

System Sygnalizacji Włamania i Napadu

Bezpieczeństwo dzięki wczesnemu wykrywaniu

 

Integralny element systemów bezpieczeństwa. Rozszerzenie możliwościochrony i oszczędności kosztów poprzez połączenie wykrywania włamania z obserwacją wideo i kontrolą dostępu. System może być zintegrowany a także monitorowany przez jedno centralne stanowisko zarządzania.
PDF_Logo SEQURA – Siemens SSWiN

 

 

Kontrola Dostępu

System bezpieczeństwa, na który możesz liczyć

 

Skalowalny, elastyczny i łatwy w obsłudze system kontroli dostępu zapewniający dozór i kontrolę do obiektów z dowolnego miejsca. Umożliwia łatwe dostosowanie uprawnień dostępu do potrzeb użytkownika i zarządzanie nimi w podziale na kategorie. Zapewnia pełen zakres raportowania i obsługuje dużąliczbę zewnętrznych elementów sterowania.
PDF_Logo SEQURA – Siemens kontrola dostępu

siemens 001