TOA

TOA dostarcza wysokiej klasy systemy nagłośnieniowe, które doskonale sprawdzają się w każdych nawet najbardziej wymagających warunkach akustycznych.

 

Siła TOA nie polega tylko na jakości poszczególnych produktów, lecz na możliwości tworzenia efektownych i kompletnych rozwiązań w oparciu o ich kombinacje.

 

Szeroka gama urządzeń znajduje swoje zastosowanie we wszelkiego rodzaju instalacjach elektroakustycznych i nagłośnieniowych tworząc niezwykle dynamiczne, wyraźne i przyjemne dla ucha przestrzenie dźwięku.

 

Bezpieczeństwo

Wszystko pod kontrolą

 

Systemy łączące obszary technologii audio i wideo: systemy nadzoru wideo, które „widzą” w nocy tak dobrze, jak w dzień i systemy alarmowe uruchamiane za naciśnięciem jednego przycisku, a nawet systemy ewakuacyjne kierujące ludzi do wyjść z budynków w sposób bezpieczny i możliwie spokojny.

PDF_LogoSEQURA – TOA bezpieczeństwo

TOA 1

 

 

TOA 2

Informacja i komunikacja

Klient zawsze poinformowany

 

W miejscach publicznch, od hoteli po lotniska, wszystkim ludziom należy przekazać stale rosnącą ilość informacji. Wymagana jest pewność, że każdy komunikat dotrze do adresata na czas za pośrednictwem systemów public address kierujących wiadomość dokładnie tam, gdzie ma dotrzeć.
PDF_LogoSEQURA – TOA informacja i komunikacja

 

 

Profesjonalne nagłośnienie

Dźwięk przenoszący emocje

 

Profesjonalne systemy dźwiękowe zapewniają idealne nagłośnienie każdego pomieszczenia i każdej sali wykładowej. Niezależnie czy to sala koncertowa, gdzie nawet najcichszy dźwięk musi dotrzeć do najdalszych punktów pomieszczenia, czy stadion gdzie tysiące ludzi krzyczy i cieszy się, czy sala konferencyjna lub spotkanie, kiedy każdy z uczestników musi być słyszalny.
PDF_LogoSEQURA – TOA profesjonalne nagłośnienie

TOA 3