Technologia chroniąca Twoją firmę przed COVID-19

Jak uchronić swój biznes przed potencjalnym zamknięciem z powodu wybuchu epidemii w firmie? Jak zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom oraz klientom? Jak uchronić ciągłość produkcji? Na te jak i na wiele innych pytań szukają odpowiedzi przedsiębiorcy, kadra zarządzająca, dyrektorzy placówek leczniczych oraz obiektów, gdzie istnieje duża rotacja osób.

My, jako przedstawiciele branży bezpieczeństwa wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom wielu firm i przygotowaliśmy przewodnik po urządzeniach, które sprawdza się w wielu firmach, również Twojej.

W naszym przewodniku znajdziesz omówienie m.in. terminali wykrywających maseczki oraz mierzących temperaturę, kamer termowizyjnymi, kamer do liczenia osób w pomieszczeniu, czy systemu do transmisji wydarzeń on-line.

Wykorzystanie chociaż jednego z omówionego typu sprzętu w znaczny sposób ograniczy potencjalne zagrożenie jakim byłaby transmisja COVID-19 w Twoim obiekcie, a co za tym idzie – nie dojdzie do znacznego ograniczenia czy też całkowitego paraliżu Twojej działalności.

Z naszym przewodnikiem możesz zapoznać się tutaj:

KATALOG_COVID19

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, możesz do nas napisać lub zadzwonić.

e-mail: biuro@sequra.pl, telefon’ 690 000 200

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania oraz zaproponujemy możliwości, jakie możesz zastosować u siebie.

Facebook
Twitter
LinkedIn