Avigilon

Oprogramowanie do zadządzania wideo
Inteligentny, intuicyjny i łatwy w obsłudze system zarządzający

Oprogramowanie Avigilon Control Center (ACC) z technologią High-Definition Stream Management (HDSM) zapewnia pełny ogląd sytuacji i bezkompromisową szczegółowość obrazu, prowadząc do krótszych czasów reakcji, szybszych działań śledczych i skutecznych zabezpieczeń.

Oprogramowanie do zadządzania wideo
Kamery
Kamery
Najwyższa rozdzielczość na rynku

Kamery IP HD są oferowane w różnych typach: kopułowym, panoramicznym i kompaktowym, a możliwości ich zastosowań są niemal nieograniczone. Niezależnie od tego, czy jest to niewielka witryna sklepu, czy bardzo złożony system, użytkownik otrzymuje najlepsze rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo.

Serwery rejestrujące wideo
Zainstalowane i skonfigurowane oprogramowanie ACC

Serwery i stacje robocze HD zapewniają najwyższą wydajność rejestrowania i odtwarzania wideo HD. Zostały zoptymalizowane do działań z oprogramowaniem Avigilon Control Center z technologią HDSM, zapewniając autonomiczne rozwiązanie do wyświetlania obrazów na żywo i odtwarzanych.

Serwery rejestrujące wideo
Kodery wideo
Kodery wideo
Łatwe przejście transmisji z analogowej na cyfrową

Umożliwiamy ekonomiczne wykorzystanie dotychczasowych systemów monitoringu. Kodery do analogowego wideo umożliwiają integrację dotychczasowych kamer NTSC i PAL z systemem monitoringu HD firmy Avigilon.

Akcesoria
Dopełnienie każdego systemu

Niezależnie od tego, czy chcesz rozbudować dotychczasowy system, czy też zoptymalizować rozwiązanie monitoringu wizyjnego HD firmy Avigilon, oferujemy różnorodne akcesoria i usługi uzupełniające systemu.

Akcesoria